Kurumsal
Kurumsal Kurumsal Mobile

Sınırları zorlayan, fark yaratan, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş genç ve dinamik bir ekibiz. Eğitimi geleceğimize bir yatırım olarak görür, çalışanların gelişimi için eli açık davranırız. Çevremize saygı gösterir, onu çocuklarımızdan ödünç aldığımızı biliriz.

Biz;

Geleneklerine sahip çıkan ve onları geleceğe taşıyan, işin hilesinin dürüstlük olduğuna inanan, rüzgar durduğunda küreklere asılmasını da bilen SANKO'lularız.

Gücü ve başarıyı ekip çalışmasında görüyor ve düşüncelerin eyleme dönüşmesi gerektiğine inanıyorsanız bize katılın.” Politikamızda olduğu gibi, Şirketmizde bu politikayı en üst düzeyde benimseyen ekibiz.

İnsan Kaynakları Politikamız & Değerlerimiz

  • Güçlü iletişim ve motivasyon ortamı sağlamak,
  • Çalışanlarımızı sürekli başarıya doğru yönlendirmek ve bu başarıları ödüllendirmek,
  • Çalışanlarımızın gelişimini ve devamlılığını sağlamak üzerine kuruludur.

İnsan Kaynakları Uygulamalarımız

Seçme ve Yerleştirme

Yeni çalışanların şirkete kazandırılması sürecinde, her yönetim kademesinden sağlanan katılım ile grup mülakatları, vaka çalışmaları, sunumlar, İngilizce testi, kişilik envanteri uygulaması ve referans araştırması aşamaları gerçekleştirilmektedir.

Performans Yönetimi

“Performans Yönetim Sistemi”, hedeflerin üst yönetimden başlayarak tüm çalışanlara yayılımı prensibine dayanmaktadır. Çalışanların performansları hedef kartları ile takip edilmekte ve sayısal kriterlerle değerlendirilmektedir. “Performans Yönetimi Sistemi”nin sonuçları, gelecek dönem ücretlerinin belirlenmesinde, kişisel gelişim planlamasında ve yönetici potansiyel tespitinde kullanılmaktadır.

Eğitim ve Gelişim Planlama

SANKO grubunda 360 derece yetkinlik değerlendirme sistemi ile çalışanların yetkinlikleri ölçülmekte, bu doğrultuda çalışanların gelişim planları yapılmaktadır. “Gelişim araçları olarak geleneksel sınıf eğitimleri yanında, e-eğitimler, okuma materyalleri, rotasyonlar ve proje çalışmaları kullanılmaktadır.

İç İletişim

Yıl sonu değerlendirme toplantısı ve kutlaması, sosyal aktivite grupları ve benzeri faaliyetler gerçekleştirilmektedir.

Yetenek Yönetimi

Her yıl yapılan performans ve yetkinlik değerlendirmeleri sonucunda yönetici potansiyel havuzu oluşturulmaktadır. İnsan Kaynakları Planlama Toplantıları'nda yedekleme planları görüşülmekte ve potansiyel olarak belirlenen çalışanlara özel eğitim ve gelişim imkanları sunularak bir sonraki pozisyona hazırlanmaları sağlanmaktadır.

Ödüllendirme

Çalışanlara kıdem bazlı plaket ve çeşitli hediyeler verilmektedir.

Çalışan Bağlılığı

SANKO Grubu çalışanlarına verdiği değerin bir göstergesi olarak, çalışan memnuniyeti ve bağlılığını ölçümleyen araştırmalar uygulanmaktadır. Bu araştırma ile Poligon İnşaat, çalışanlarının iş hayatındaki bağlılık düzeyini ölçmekte, iyileştirme ye yönelik faaliyet planları oluşturarak hayata geçirmektedir.

Kariyer Fırsatları
Açık Pozisyonlar
Tümünü Gör


Staj

Sadece zorunlu yaz stajı kapsamında olan yani sigortası okul tarafından karşılanan öğrencilerimiz staja kabul edilir.

Okul başarı puanınızın minimum 2/4 ya da 60/100 olmasını bekliyoruz.

Yaz stajı programımızın süresi minimum 20 iş günüdür.